Rodinné centrum Kamarád Chameleon

nahrávám mapu....

Adresa
Zahradníčkova 1118/2
Praha


15000
Česká republika


Rodinné centrum Kamarád Chameleon přináší dětem i dospělým pomoc i zábavu

Rodinné centrum Kamarád Chameleon sídlí v Kulturním klubu Poštovka v pražských Košířích. Pomáhá sladit rodinný profesní a osobní prostor rodiny a dětem i rodičům přináší rozvoj, vzdělání a volnočasové aktivity.

Probíhají zde pravidelně přednášky, kurzy, kroužky pro děti. Nabízíme možnost COWORKINGU, sdíleného pracovního místa s hlídáním dětí. Vy můžete pracovat unás v kanceláři a my vám zatím v herně budeme pečovat o dětičky.

Přijít můžete do Dopoledního klubíku (tzv. dětská skupina), ten je určen dětem od 1 roku. V době letních prázdnin nabízíme i školičku pro předškoláky.

Zatímco si rodiče mohou zacvičit, věnovat se výuce jazyků nebo přednáškám, o děti se v klubíku starají profesionální pečovatelky. Rádi vám zajistíme také službu hlídání dětí u vás doma.

Vila Poštovka je snadno dostupná jak z okolí Motola a Homolky, tak například z Řep. Z Anděla trvá cesta tramvají jen 8 minut.

V RC Kamarád Chameleon nyní probíhají bezplatně besedy pro maminky, které mohou mít obtíže s navracením se na pracovní trh. Kurzy první pomoci dětem, základy homeopatie, cvičení s dětmi 2+ i bez dětí tj. cvičení pro ženy s malými dětmi, se zajištěným hlídáním, přednášky na témata, jako je sebedůvěra a sebevědomí, finanční gramotnost, osobnostní rozvoj a mnoho dalšího.

Více zde: http://www.kamaradchameleon.cz/o-nas/

Následující události

  • Źádné události v daném umístění